• 6. Hastane Donanımları, Medikal Cihaz ve Sağlık Hizmetleri Fuarı 5. Uluslararası Bütünleşik Sağlık ve Bakım Zirvesi
  • 4-7 Aralık 2019
Kalan Süre

Haberler

Tüm sağlık sektörü İstanbul Health Expo’da bir arada!

Tüm sağlık bileşenlerinin bir araya geldiği İstanbul Health Expo - 6. Hastane Donanımları, Medikal Cihaz ve Sağlık Hizmetleri Fuarı, 5. Uluslararası Bütünleşik Sağlık ve Bakım Zirvesi, 4-7 Aralık 2019 tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenecek.
 
Sağlık sektörüne ve ülkemiz ekonomisine katma değer yaratmak amacıyla her yıl gerçekleştirilen Health Expo istanbul T.C Sağlık Bakanlığı, T.C Sağlık Bakanlığı Tıbbi Cihaz Kurumu, SGK, T.C Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın tam desteği ile gerçekleştirilecek. Sektöre yön veren üst düzey yetkilileri ve yöneticileri bir araya getiren fuar aynı zamanda Türkiye’nin en büyük Sağlık Zirvesi'ne ev sahipliği yapacak. Bu yıl dördüncüsü gerçekleşecek olan Uluslararası Bütünleşik Sağlık ve Bakım Kongresi’nde 200’ün üzerinde akademisyen, 50 nin üzerinde oturumda Sağlık sektörünün gelişmesine katkıda bulunacak konuları ele alacak.
 
Sektördeki tüm paydaşları bir araya getiren fuarda katılımcılar, sağlık alanındaki kamu kuruluşları ile yakın temas kurma imkanı yakalayacak. Fuar katılımcılar ile profesyonel ziyaretçi, üst düzey bürokrat ve satın almacı, hekim, akademisyen ve sektörde faaliyet gösteren STK’ları da bir araya getirecek.
 
Tüm sağlık sektörü bileşenlerini bir araya getiren fuar aynı zamanda Suudi Arabistan, Katar, Kosova, Ürdün, Lübnan, İran ve Irak basta olmak üzere 20 ülkeden tıbbi cihaz ve malzeme alıcılarını da ağırlayacak.