• 6. Hastane Donanımları, Medikal Cihaz ve Sağlık Hizmetleri Fuarı 4. Uluslararası Bütünleşik Sağlık ve Bakım Kongresi
  • 5-8 Aralık 2018
Kalan Süre

Haberler

Türkiye’nin en önemli hastaneleri de İstanbul Health Expo’da

Ameliyathane cihazlarından hastane mobilyalarına, fizik tedavi ve rehabilitasyon cihazlarına kadar çok sayıda sağlık ürününün sergileneceği İstanbul Health Expo, Türkiye’nin en önemli 21 hastanesinin de katılımı ile gerçekleşecek.


İstanbul Health Expo; Türkiye’nin en önemli kamu ve özel sağlık kuruluşları, akademisyen, tıp doktoru gibi sektörün tüm bileşenlerini aynı çatı altında buluşturacak. 29 Kasım-02 Aralık 2017 tarihleri arasında ihracatın merkezi CNR Expo Yeşilköy’de gerçekleştirecek olan fuarda, STK’ların yanı sıra kamu ve özel sektörün, alanlarında uzman temsilcileri tarafından verilecek olan Sağlık Bakım Turizmi Sempozyumu’nda ise “Sağlık Bakım Turizmi Vizyonumuz ve Gelişmeler” ile “Sağlık Bakım Turizmi Alanlarında Gelişmeler” ele alınacak.


İstanbul Health Expo - 5. Hastane Donanımları, Medikal Cihaz ve Sağlık Hizmetleri Fuarı ile eş zamanlı olarak düzenlenecek olan 3. Uluslararası Bütünleşik Sağlık ve Bakım Kongresi, CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık ve SADEFE (Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dernekleri Federasyonu) iş birliğinde organize edilecek.